Kremowe róże Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem kremowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kremowe róże Ślubne drewniane zawieszki


Róże – kwiaty piękne, szlachetne, kojarzące się z miłością, doskonale pasują do weselnego przyjęcia.

Drewniane, okrągłe zawieszki z motywem kremowych róż pięknie wyglądać będą na szyjkach butelek z weselnymi trunkami, odmieniając ich charakter i czyniąc prawdziwą ozdobą weselnego stołu.

Co więcej, taka dekoracja butelki z alkoholem zmienia ją w wyjątkową pamiątkę zaślubin i niezwykły prezent dla weselnych gości.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Średnica: 6cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Powiązane wpisy na blogu