Białe kwiaty Ślubne, drewniane zawieszki w kształcie koła

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubne, drewniane zawieszki w kształcie koła


Alkohol stanowi integralną część weselnej zabawy i tylko niewiele Par Młodych z różnych względów rezygnuje z jego podania. Problem związany z serwowaniem alkoholu polega na tym, w jaki sposób wyeksponować butelki z trunkiem, nie niszcząc przy tym misternej aranżacji weselnej sali i ogólnego efektu.

Rozwiązaniem jest skorzystanie ze ślubnych zawieszek, które pozwolą zamienić butelki z alkoholem w iście weselne trunki. Zawieszka drewniana w kształcie koła, swoim charakterem nawiązująca do pozostałych dodatków, to doskonały pomysł na ozdobę butelki.

Co więcej, z tak piękną zawieszką butelka przemienia się we wspaniały upominek dla zaproszonych gości oraz w nagrodę dla tych osób, które biorą udział w konkursowych zmaganiach w trakcie weselnego przyjęcia.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu