Białe kwiaty Ślubne, drewniane zawieszki w kształcie koła

2,50 zł





Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubne, drewniane zawieszki w kształcie koła


Alkohol stanowi integralną część weselnej zabawy i tylko niewiele Par Młodych z różnych względów rezygnuje z jego podania. Problem związany z serwowaniem alkoholu polega na tym, w jaki sposób wyeksponować butelki z trunkiem, nie niszcząc przy tym misternej aranżacji weselnej sali i ogólnego efektu.

Rozwiązaniem jest skorzystanie ze ślubnych zawieszek, które pozwolą zamienić butelki z alkoholem w iście weselne trunki. Zawieszka drewniana w kształcie koła, swoim charakterem nawiązująca do pozostałych dodatków, to doskonały pomysł na ozdobę butelki.

Co więcej, z tak piękną zawieszką butelka przemienia się we wspaniały upominek dla zaproszonych gości oraz w nagrodę dla tych osób, które biorą udział w konkursowych zmaganiach w trakcie weselnego przyjęcia.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu