Słoneczniki Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem słoneczników


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Słoneczniki Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Zwyczaj wręczania prezentów zaproszonym gościom wszedł już na stałe do weselnych tradycji. Warto jednak wykorzystać okazję do tego, by podziękować również tym, bez których nie byłoby nas na świecie – rodzicom. Tak wyjątkowi gości zasługują jednak na szczególne podziękowanie, którego wymowę podkreśli jeszcze cudowny prezent.

Takim podarkiem będzie drewniana skrzynka na dwa wina, ozdobiona motywem słoneczników. Pełne energii i witalności kwiaty w połączeniu z prostotą i elegancją skrzynki stanowią wspaniałą kombinację, która zachwyci obdarowane osoby. Skrzynka będzie nie tylko ozdobą barku, ale również wspaniałą pamiątką, która pozwoli wracać wspomnieniami do tego szczególnego dnia wesela.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.