Kora z drzewa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem kory z drzewa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Kora z drzewa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Serca wyryte w korze drzewa otaczające inicjały zakochanej pary – któż nie przeżył takiego wyznania miłości? Teraz to wyznanie może stać się pięknym motywem zdobiącym przedmioty służące organizacji weselnej uroczystości. Takie serce może zdobić również prezenty dla weselnych gości, w tym dla tak wyjątkowych uczestników ceremonii, jak rodziców Młodej Pary.

Doskonałym prezentem dla rodziców będzie skrzynka na dwa wina, która łączy w sobie praktyczne zastosowanie oraz zaspokaja potrzeby estetyczne. Jest to bowiem przedmiot wykonany z najwyższą starannością, a poprzez motyw inicjałów wyrytych w korze, staje się również przedmiotem spersonalizowanym, wyjątkowym. Taki prezent, to piękne podziękowanie dla rodziców za trud włożony w wychowanie, a także za uczestnictwo w weselnej uroczystości.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.