Kora z drzewa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem kory z drzewa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


65,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kora z drzewa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Serca wyryte w korze drzewa otaczające inicjały zakochanej pary – któż nie przeżył takiego wyznania miłości? Teraz to wyznanie może stać się pięknym motywem zdobiącym przedmioty służące organizacji weselnej uroczystości. Takie serce może zdobić również prezenty dla weselnych gości, w tym dla tak wyjątkowych uczestników ceremonii, jak rodziców Młodej Pary.

Doskonałym prezentem dla rodziców będzie skrzynka na dwa wina, która łączy w sobie praktyczne zastosowanie oraz zaspokaja potrzeby estetyczne. Jest to bowiem przedmiot wykonany z najwyższą starannością, a poprzez motyw inicjałów wyrytych w korze, staje się również przedmiotem spersonalizowanym, wyjątkowym. Taki prezent, to piękne podziękowanie dla rodziców za trud włożony w wychowanie, a także za uczestnictwo w weselnej uroczystości.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.