Szklane podziękowania dla Rodziców Herbaciane róże

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem herbacianych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Herbaciane róże


Powiedz słowa "Dziękuję" z serdecznym znaczeniem i spersonalizowanym prezentem, który pokazuje twoje głębokie uznanie. Nasza szklana tafla z podziękowaniami dla rodziców za ślub to idealny sposób na uznanie rodziców szczęśliwej pary w ich wyjątkowym dniu.

Wykonana z troską i dbałością o szczegóły szklana tafla  zawiera wspaniałe motywy herbacianych róż po obu stronach i nadrukowaną wiadomość wyrażającą wdzięczność za wszystko, co zrobili dla pięknej pary młodej.

Nasze podziękowania dla rodziców pokażą, jak wiele znaczy Twoje uznanie.

Podaruj ten znaczący prezent, aby rozpoznać swoich bliskich za pomoc w urzeczywistnieniu Twojego wyjątkowego dnia - podziękuj im dzisiaj za pomocą szklanych podziękowań dla rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.