Szklane podziękowania dla Rodziców Herbaciane róże

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem herbacianych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Herbaciane róże


Powiedz słowa "Dziękuję" z serdecznym znaczeniem i spersonalizowanym prezentem, który pokazuje twoje głębokie uznanie. Nasza szklana tafla z podziękowaniami dla rodziców za ślub to idealny sposób na uznanie rodziców szczęśliwej pary w ich wyjątkowym dniu.

Wykonana z troską i dbałością o szczegóły szklana tafla  zawiera wspaniałe motywy herbacianych róż po obu stronach i nadrukowaną wiadomość wyrażającą wdzięczność za wszystko, co zrobili dla pięknej pary młodej.

Nasze podziękowania dla rodziców pokażą, jak wiele znaczy Twoje uznanie.

Podaruj ten znaczący prezent, aby rozpoznać swoich bliskich za pomoc w urzeczywistnieniu Twojego wyjątkowego dnia - podziękuj im dzisiaj za pomocą szklanych podziękowań dla rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.