Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet kwiatów florida

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem kwiatów florida


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet kwiatów florida


Specjalny sposób, aby powiedzieć "Dziękuję" swoim rodzicom, ta unikalna szklana tafla z motywem kwiatowym jest idealnym sposobem na okazanie swojego uznania i wdzięczności.

Piękna szklana tafla została ozdobiona kwiatami, które dodają odrobinę klasy do każdego wystroju domu i będzie doskonale pasowała do każdego stylu.

Co więcej, możesz dodać spersonalizowany tekst, który wyrazi całą miłość i uznanie, jakie masz dla swoich rodziców. Ten serdeczny prezent będzie pielęgnowany przez lata - podziękuj im w niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju sposób!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.