Kremowe róże Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem kremowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Kremowe róże Ślubny, biały album, księga gości


W dniu ślubu otoczeni jesteśmy wyjątkowymi ludźmi, z którymi możemy dzielić swoją radość, którzy otwierają przed Młodą Parą serca pełne dobroci, składając życzenia będące dobrą wróżbą na przyszłość.

Warto zadbać o to, by te słowne życzenia nie uleciały z pamięci, by obecność na weselu zaproszonych gości zyskała trwały, fizyczny wymiar.

Służyć ku temu ma Księga Gości, która – dzięki delikatnym, niezwykle urokliwym zdobieniom, pozwala także budować klimat wesela.

Wyjątkowa Księga, w której zaproszeni goście mogą składać swoje podpisy, a także zapisywać pełne serdeczności słowa, to niezwykła pamiątka, pozwalająca małżeńskiej parze w każdej chwili powrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia ślubu i przeżywać te emocje po raz kolejny.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Powiązane wpisy na blogu