Kwiaty w akwarelowym kole Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem kwiatów w akwarelowym kole


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Ślubny, biały album, księga gości


Wśród przedmiotów, bez których nie wyobrażamy sobie nawet weselnej uroczystości, jest ślubny album. Taka księga gości, to wyjątkowy przedmiot pozwalający zachować wspomnienia o tym wyjątkowym dniu zaślubin. Goście, składając w nim podpisy, wpisując życzenia czy złote rady dla Młodej Pary, pozostawiają już na zawsze swój ślad.

Dlatego też warto starannie wybrać ślubny album, stawiając na jego piękno oraz funkcjonalność. Kryteria te spełnia ślubny biały album, ozdobiony wyjątkowym motywem kwiatów w akwarelowym kole. Romantyczny motyw czyni album idealnie pasujący do ślubu w stylu romantycznym, choć doskonale sprawdzi się także w przypadku stylu klasycznego.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr