Mapa Polski Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem mapy Polski


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Mapa Polski Ślubny, biały album, księga gości


Wspomnienia są ulotne, dlatego warto zadbać o to, by w jakiś sposób zostały one utrwalone. Szczególnie wspomnienia z ważnych dla nas chwil są szczególnie cenne, kolekcjonujmy je zatem i pieczołowicie o nie dbajmy. Można tego dokonać za pośrednictwem ślubnego albumu – Księgi Gości.

Ozdobiony motywem mapy Polski album, w którym goście pozostawiać mogą zarówno swoje podpisy, jak i życzenia czy rady dla Młodej Pary na nową drogę życia, to wspaniały element wesela, który nie tylko zachwyci weselnych gości, ale i dla samych Nowożeńców stanie się przedmiotem, o który w rodzinie szczególnie się dba, przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu