Bukiet piwonii Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem bukietu piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Bukiet piwonii Ślubny, biały album, księga gości


Piwonie to niezwykle piękne kwiaty, kojarzące się z obfitością, pomyślnością, ze szczęściem. Dlatego też coraz częściej pojawiają się w charakterze dekoracji weselnych stołów, a także w postaci motywów zdobiących różne przedmioty. Piwonie, które zdobią biały ślubny album, będący zarazem księgą gości, nadają temu przedmiotowi niepowtarzalnemu charakteru i sprawiają, że zachwyca on swoim pięknem.

Biały ślubny album, pomagający zatrzymać wspomnienia, a zarazem pozwalający pozostawić gościom trwały ślad w postaci wpisów, to wyjątkowa ślubna pamiątka. Jego staranne wykonanie i ponadczasowe piękno sprawiają, że zadowoli on nawet najbardziej wymagające Pary Młode. Doskonale pasować on będzie zarówno do ślubów organizowanych w klasycznym, jaki romantycznym stylu, a dzięki iście barokowej obfitości kwiatów, również do stylu glamour.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr