Bukiet piwonii 2 Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem bukietu piwonii 2


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Bukiet piwonii 2 Ślubny, biały album, księga gości


Wspomnienia są niezwykle ulotne, dlatego też warto zadbać o to, by nadać im materialną formę. Pomocą temu służyć może wyjątkowy ślubny biały album księga gości, dzięki któremu, nawet po latach, można przywołać najpiękniejsze wspomnienia ze ślubnej ceremonii.

Album, ozdobiony motywem rozkwitających piwonii, to przedmiot, który koniecznie musisz uwzględnić w przygotowaniach do ślubu. Dzięki temu ślubnemu albumowi bowiem możesz utrwalić obecność gości, mogą oni włączyć się aktywnie w tworzenie historii, poprzez wpisy na kartach księgi. Dołączone zdjęcia, sentencje, którymi goście się dzielą, być może opisane zabawne zdarzenia ze ślubu, to wszystko co sprawia, że album jest wyjątkowy i z pewnością będzie przechowywany przez lata. Wysoka jakość jego wykonania, piękna oprawa, podkreślają jeszcze wyjątkowość zarówno księgi, jak i ślubnej ceremonii.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr