Złota ramka geometryczna z kwiatami Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem złotej, geometrycznej ramki z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Złota ramka geometryczna z kwiatami Ślubny, biały album, księga gości


Ślub niesie ze sobą moc radości i wzruszeń, o których warto pamiętać mimo upływu lat. By nie zatarły się w pamięci, by nie umknęły te najważniejsze, najmilsze chwile, warto zaopatrzyć się w przedmiot, który pozwoli powrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

Mowa o ślubnym albumie dla gości, który stanowi szczególnie cenną pamiątkę z wesela. Wypełniony życzeniami gości, ich podpisami, serdecznymi słowami album nawet po latach budzić będzie wspomnienia.

Ślubny biały album księga gości, ozdobiony złotą ramką z kwiatami, to również piękny element ślubnej aranżacji, doskonale pasujący zarówno do klasycznej stylistyki wesela, jak i do stylu minimalistycznego.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu