Kwiaty w akwarelowym pasku Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Kwiaty w akwarelowym pasku Ślubny, biały album, księga gości


W jaki sposób zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, jakim są zaślubiny? Jak pamiętać twarze wszystkich zaproszonych gości? Pomocne w tym są oczywiście zdjęcia czy też kręcony na weselu film, ale także ślubny album, będący jednocześnie księgą gości.

Ślubny biały album, w którym goście mogą trwale zaznaczyć swoją obecność, dzieląc się z Młodą Parą radami, doświadczeniem, emocjami, to wyjątkowy przedmiot, będący piękna pamiątką ślubu. Ten, ozdobiony kwiatami w akwarelowym pasku, to niepowtarzalny przedmiot, budzący podziw swoim ponadczasowym pięknem, delikatnością oraz elegancją.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr