Chabry Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem chabrów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Chabry Ślubny, biały album, księga gości


Księga gości to wspaniały sposób na zatrzymanie tych wspaniałych i wzruszających chwil weselnej ceremonii. Warto wybrać go starannie, bowiem towarzyszyć nam on będzie długie lata, pozwalając wrócić wspomnieniami do przeszłości.

Ślubny biały album, ozdobiony motywem chabrów, to doskonały wybór dla par organizujących wesele w stylu klasycznym, romantycznym czy wiejskim. Goście składający w księdze swoje podpisy, dzielący się z nami przemyśleniami, radami, zachwycą się jego świeżością i prostotą, a przy tym elegancją i pięknem. Dzięki starannemu wykonaniu i precyzyjnemu wykończeniu album ten zadowoli nawet najbardziej wymagające Młode Pary.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr