Mapa Polski Ślubny plan stołu plakat

Piękne plany stołów weselnych plakat z motywem mapy Polski


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Opis
Opis

Mapa Polski Ślubny plan stołu plakat


W jaki sposób zadbać o komfort zaproszonych gości, a jednocześnie pięknie udekorować weselną salę? Sięgnąć można po ślubny plan stołów, który nie tylko ułatwi odnalezienie gościom właściwego miejsca, ale również przyciągnie uwagę, stając się wspaniałą ozdobą przestrzeni.

Ozdobiony motywem mapy Polski ślubny plan stołów w formie plakatu, to doskonały pomysł nie tylko dla Par Młodych realizujących swoje podróżnicze pasje, ale również dla tych wszystkich, którzy stawiają na nieszablonowe rozwiązania i pragną w sposób niekonwencjonalny zaaranżować wnętrze.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu