Serduszka Ślubny plan stołu plakat

Piękne plany stołów weselnych plakat z motywem serduszek


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Opis
Opis

Serduszka Ślubny plan stołu plakat


Plan stołów, będący przejawem doskonałej organizacji, ale i troski o komfort gości, zaczyna być już standardem na weselu.

Dbałość o właściwe usadzenie gości to za mało – trzeba jeszcze zadbać, by bezbłędnie kierowali się oni do swojego stolika, by nie błądzili nie szukali miejsca dla siebie. Pełnienie funkcji użytkowej nie wyklucza jednak walorów dekoracyjnych takiego planu.

Plakat ozdobiony serduszkami, skromny, a jednocześnie przykuwający uwagę i elegancki, to doskonały wybór szczególnie dla Młodych Par, które urządzają wesele w klasycznym lub też romantycznym stylu.

Mnogość serduszek widniejących na plakacie budzi uśmiech, miłe skojarzenia i stanowić może dobrą wróżbę dla Młodej Pary.

 

Uwaga! Serduszka nie są złocone, tylko w kolorze złota

Powiązane wpisy na blogu