Satynowe, przezroczyste pudełko na koperty

185,00 zł
185,00 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe, przezroczyste pudełko na koperty


Każde przyjęcie weselne kojarzy się nam z przepiękną uroczystością, która ma wiele części składowych. Jedną z nich jest składanie życzeń oraz wręczanie koper, w których możemy znaleźć kartkę z dodatkowymi życzeniami oraz małe wsparcie finansowe w postaci pieniędzy. Świetnym pomysłem jest zakupienie satynowego, przeźroczystego pudełka na koperty, gdzie goście będą mogli umieszczać swoje podarunki. Pudełko wykonane jest z satynowej pleksi, dzięki czemu całość wygląda bardzo schludnie i elegancko.

Na samym środku znajduje się serduszko z podpisem Pary Młodej. Innym pozytywnym dodatkiem jest możliwość swobodnego przemieszczania pudełka w dowolne miejsce oraz późniejsze wykorzystanie go w domu jako ozdoby na przeróżne rzeczy, można nawet zrobić z tego skarbonkę.

Przeźroczyste pudełko na koperty to idealne rozwiązanie w obecnych czasach, kiedy potrzebujemy eleganckiej oraz funkcjonalnej ozdoby na przyjęciu.

 

Materiał: Satynowa pleksi 3mm, lustrzana pleksi 3mm

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych