Kwiaty Eustoma Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem kwiatów eustoma


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Kwiaty Eustoma Pudełko na koperty, telegramy


Zainspirujcie Państwo swoich gości czymś wyjątkowym! To drewniane pudełko na koperty ślubne jest idealnym sposobem na przechowanie życzeń ślubnych i kopert!

Precyzyjnie wycęte z motywem kwiatu eustomy, pudełko posiada słodki i prosty napis na górze "Dziękuję" oraz imiona nowożeńców i datę ślubu z przodu.

Pudełko jest nie tylko idealne do zbierania kartek ślubnych i życzeń, ale także stanowi wspaniałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia! Dodajcie Państwo nutkę romantyzmu do swojego przyjęcia już dziś dzięki naszemu drewnianemu pudełku na koperty ślubne.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych