Kwiaty eustoma Ślubne, drewniane zawieszki w kształcie serca

Drewniana zawieszka na alkohol w kształcie serca z kolorowym nadrukiem kwiatów eustoma


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty eustoma Ślubne, drewniane zawieszki w kształcie serca


Drewniana zawieszka w kształcie serca to bardzo prosty sposób, aby nasza butelka alkoholu czy jakiegoś innego domowego trunku przybrała pięknego wyglądu w bardzo prosty sposób.

Drewniana zawieszka posiada sznurek, który osadzamy na samej szyjce butelki, dzięki czemu całość przepięknie zdobi stół, oczekując na przybycie spragnionych gości.

Motyw kwiatów Eustoma w kolorach różu, idealnie pasuję do różnych kompozycji kwiatowych i nie tylko zdobi butelkę, ale także cały stół dodając do wszystkiego jeszcze troszkę dodatkowej elegancji.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wymiar: ok 6 x 6cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych