Plan stołu plakat Białe kwiaty

Piękny plan stołów weselnych plakat w motywem białych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Opis
Opis

Plan stołu plakat Białe kwiaty


W trosce o zaproszonych na wesele gości, ale też w celu usprawnienia procesu zajmowania przez nich miejsc, a tym samym – sprawnego wydania weselnego obiadu, warto dokładnie przemyśleć kwestię rozsadzenia gości i poinformowania ich o zajmowanych przez nich miejscach.

Zwykle Pary Młode zajmują się tym już na etapie planowania wesela, zakupując odpowiednie przedmioty służące wskazywaniu gościom zajmowanych miejsc. Wśród przedmiotów, niezbędnych wręcz w trakcie wesela, są plakaty wskazujące rozmieszczenie stołów i przypisanych do nich gości.

Dzięki temu Para Młoda ma szansę zadbać o komfort weselników, którzy bez problemu są w stanie odnaleźć i zająć wskazane miejsce. Warto jednak zadbać o to, by wygląd plakatu był spójny ze stylem organizacji wesela oraz aranżacji weselnej sali.

Plan stołu ozdobiony białymi kwiatami, to doskonałe rozwiązanie zarówno na eleganckie przyjęcie, jak i wesele w stylu minimalistycznym.

 

Wszystkie nasze plany stołów dopasowujemy do wybranych przez Państwa zaproszeń, dzięki czemu wszystko stanowi całość.

Napisz opinię

Plan stołu plakat Białe kwiaty

Plan stołu plakat Białe kwiaty

Piękny plan stołów weselnych plakat w motywem białych kwiatów

* Pola wymagane

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu