Plan stołu plakat Białe kwiaty

Piękny plan stołów weselnych plakat w motywem białych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Opis
Opis

Plan stołu plakat Białe kwiaty


W trosce o zaproszonych na wesele gości, ale też w celu usprawnienia procesu zajmowania przez nich miejsc, a tym samym – sprawnego wydania weselnego obiadu, warto dokładnie przemyśleć kwestię rozsadzenia gości i poinformowania ich o zajmowanych przez nich miejscach.

Zwykle Pary Młode zajmują się tym już na etapie planowania wesela, zakupując odpowiednie przedmioty służące wskazywaniu gościom zajmowanych miejsc. Wśród przedmiotów, niezbędnych wręcz w trakcie wesela, są plakaty wskazujące rozmieszczenie stołów i przypisanych do nich gości.

Dzięki temu Para Młoda ma szansę zadbać o komfort weselników, którzy bez problemu są w stanie odnaleźć i zająć wskazane miejsce. Warto jednak zadbać o to, by wygląd plakatu był spójny ze stylem organizacji wesela oraz aranżacji weselnej sali.

Plan stołu ozdobiony białymi kwiatami, to doskonałe rozwiązanie zarówno na eleganckie przyjęcie, jak i wesele w stylu minimalistycznym.

 

Wszystkie nasze plany stołów dopasowujemy do wybranych przez Państwa zaproszeń, dzięki czemu wszystko stanowi całość.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu