Plan stołu plakat Białe kwiaty

Piękny plan stołów weselnych plakat w motywem białych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł
44,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Plan stołu plakat Białe kwiaty


W trosce o zaproszonych na wesele gości, ale też w celu usprawnienia procesu zajmowania przez nich miejsc, a tym samym – sprawnego wydania weselnego obiadu, warto dokładnie przemyśleć kwestię rozsadzenia gości i poinformowania ich o zajmowanych przez nich miejscach.

Zwykle Pary Młode zajmują się tym już na etapie planowania wesela, zakupując odpowiednie przedmioty służące wskazywaniu gościom zajmowanych miejsc. Wśród przedmiotów, niezbędnych wręcz w trakcie wesela, są plakaty wskazujące rozmieszczenie stołów i przypisanych do nich gości.

Dzięki temu Para Młoda ma szansę zadbać o komfort weselników, którzy bez problemu są w stanie odnaleźć i zająć wskazane miejsce. Warto jednak zadbać o to, by wygląd plakatu był spójny ze stylem organizacji wesela oraz aranżacji weselnej sali.

Plan stołu ozdobiony białymi kwiatami, to doskonałe rozwiązanie zarówno na eleganckie przyjęcie, jak i wesele w stylu minimalistycznym.

 

Wszystkie nasze plany stołów dopasowujemy do wybranych przez Państwa zaproszeń, dzięki czemu wszystko stanowi całość.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu