Serca - Ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem serc.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serca - Ślubne, drewniane zawieszki


Serca to wyjątkowy symbol wiecznej miłości, dlatego nigdy nie jest ich zbyt wiele.

Drewniana zawieszka na alkohol ozdobiona motywem unoszących się serduszek, to wspaniały sposób na to, by przemienić zwyczajną butelkę w prawdziwie weselny trunek, a przy tym, by zachwycić weselnych gości wysoką jakością wykonania zawieszki.

Z pewnością pozostaną oni pod nieodpartym urokiem tej przesyconej romantyzmem ozdoby.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Powiązane wpisy na blogu