Boho pióra Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem boho kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Boho pióra Ślubne drewniane zawieszki


Boho jeszcze dziesięć lat temu było utożsamiane ze stylem w modzie, opierającym się na łączeniu elementów, które pozornie do siebie nie pasowały. Krzykliwe barwy, pewien luz nonszalancja w formach i fakturach materiału, tworzyły wrażenie ekspresyjności, ale i ekscentryczności.

Od kiedy jednak boho pokochali także projektanci wnętrz, styl ten stał się niezwykle popularny i przeniknął do wszystkich sfer życia – wyrazem tego są ślubne zawieszki w stylu boho.

Drewniane zawieszki na alkohol, ozdobione w nieco frywolny sposób barwnymi piórami, doskonale korespondować będą z weselem urządzonym także w tym stylu, a wysoka jakość wykonania i symbolika sprawi, że będą one również doskonałą pamiątką ze ślubu.

Prosta, czytelna czcionka doskonale pasuje do tej stylistyki, podkreślając jeszcze wyjątkowy charakter zawieszki. To doskonała propozycja dla wszystkich tych par, które cenią sobie nieszablonowe rozwiązania, które poszukują rzeczy „z duszą”.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Średnica: 6cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Powiązane wpisy na blogu