Zaproszenia ślubne z żywicy wzór ozdobny, marmurowy ze zdjęciem

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


29,99 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne z żywicy wzór ozdobny, marmurowy ze zdjęciem


Wyjątkowe zaproszenia na ślub z Waszym zdjęciem

Szukacie pięknych, ale jednocześnie oryginalnych zaproszeń na ślub? Mamy dla Was najbardziej spersonalizowane zaproszenia ślubne Venarti. Uważamy bowiem, że własny tekst to nie wszystko. Dodajemy więc zdjęcie zakochanych narzeczonych, czyli Waszą osobistą fotografię. A wszystko zamykamy w jedynym w swoim rodzaju zaproszeniu wykonanym z żywicy. W tak oryginalny sposób pokażecie gościom Waszą miłość, pasję i charakter.

Spersonalizowane zaproszenia na ślub z żywicy to papeteria niezwykle piękna i idealna dla osób, które cenią sobie estetykę, niepowtarzalność oraz wysoką jakość wykonania. Eleganckie i stylowe będą wspaniałą pamiątką dla zaproszonych gości.

Dlaczego żywica? Ponieważ jest to trwały materiał, a każde wykonane z niego zaproszenie na ślub jest unikalne. Wzór nie powtarza się, gdyż zaproszenia odlewamy ręcznie. Otrzymacie więc spersonalizowane dzieło prawdziwego artysty. Przód każdego zaproszenia jest gładki. Gdy odbija się w nim światło, perłowe kolory mienią się tysiącem barw, a wytworne złote nitki elegancko błyszczą nadając wyjątkowego charakteru marmurowemu wzorowi wykonanemu z połączenia białej i czarnej perły. Ozdobny kształt nadaje zaproszeniu wyjątkowego stylu.

 

Materiał: Żywica - każde zaproszenie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, złote wzory również odbijają światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Biała koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych