Mapa Polski Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem mapy Polski


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa Polski Szklane zaproszenia dla Rodziców


W jaki sposób zaprosić tak wyjątkowych gości, jakimi są Rodzice, na wesele? Z pewnością warto to zrobić na pośrednictwem wyjątkowego zaproszenia ślubnego, które nie tylko zachwyci Rodziców, ale będzie również wyrazem szacunku do nich i formą podziękowania za trud włożony w wychowanie.

Takim wspaniałym zaproszeniem, jest szklane zaproszenie dla Rodziców, ozdobione motywem mapy Polski. Motyw ten może stanowić wyraz patriotycznego zaangażowania, może stanowić symbol tęsknoty za Polską, jeśli Rodzice lub Młoda Para mieszkają poza granicami kraju, ale może również być uroczą dekoracją zaproszenia.

Taka forma zaproszenia na ślub będzie ponadto wspaniałą pamiątką, która sprawi, że pomimo upływu lat, dzień zaślubin dzieci będzie wciąż żywy w pamięci Rodziców.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu