Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Eukaliptus na ślubnej uroczystości? Oczywiście, że tak, bowiem staje się on coraz bardziej modny jako ozdoba weselnej sali, ale również jako motyw widniejący na różnych przedmiotach służących organizacji wesela.

Liście eukaliptusa, które zdobią ślubne zaproszenia, to wspaniały motyw nadający im wyjątkowego charakteru, a także lekkości. Tego rodzaju zaproszenia, ozdobione dodatkowo geometryczną ramką, doskonale sprawdzą się zarówno w stylu klasycznym, glamour, jak i minimalistycznym czy eko. Piękne zaproszenia zachwycą zapraszanych gości, staną się również wspaniałą pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez lata, zdolną uruchomić lawinę wspaniałych wspomnień dotyczących weselnej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych