Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Eukaliptus na ślubnej uroczystości? Oczywiście, że tak, bowiem staje się on coraz bardziej modny jako ozdoba weselnej sali, ale również jako motyw widniejący na różnych przedmiotach służących organizacji wesela.

Liście eukaliptusa, które zdobią ślubne zaproszenia, to wspaniały motyw nadający im wyjątkowego charakteru, a także lekkości. Tego rodzaju zaproszenia, ozdobione dodatkowo geometryczną ramką, doskonale sprawdzą się zarówno w stylu klasycznym, glamour, jak i minimalistycznym czy eko. Piękne zaproszenia zachwycą zapraszanych gości, staną się również wspaniałą pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez lata, zdolną uruchomić lawinę wspaniałych wspomnień dotyczących weselnej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych