Góry Szklana prośba o błogosławieństwo

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo z motywem góry


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Góry Szklana prośba o błogosławieństwo


Prośba o Błogosławieństwo Rodziców to ważny element zaślubin. W jaki sposób o to Błogosławieństwo poprosić? Jak uczynić tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową? Jak podnieść jej rangę? Posłużyć do tego celu może szklana prośba o Błogosławieństwo, ozdobiona motywem gór.

Ta prośba o Błogosławieństwo, utrzymana w stonowanych kolorach, z majestatycznymi górami w tle, to doskonały wybór nie tylko dla Par Młodych kochających góry i / lub po górach wędrujących. Góry jako symbol stałości, są doskonałym określeniem miłości, jej siły i dostojeństwa, dlatego też znakomicie korespondują z weselną uroczystością. To Błogosławieństwo, dzięki precyzji wykonania, starannemu wykończeniu, i doskonałej kompozycji, dostarczy Rodzicom nie tylko mocy wzruszeń, ale również stanie się wspaniałą pamiątką, która nawet po latach przypominać będzie ten wyjątkowy dzień.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.