Góry Szklana prośba o błogosławieństwo

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo z motywem góry


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Góry Szklana prośba o błogosławieństwo


Prośba o Błogosławieństwo Rodziców to ważny element zaślubin. W jaki sposób o to Błogosławieństwo poprosić? Jak uczynić tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową? Jak podnieść jej rangę? Posłużyć do tego celu może szklana prośba o Błogosławieństwo, ozdobiona motywem gór.

Ta prośba o Błogosławieństwo, utrzymana w stonowanych kolorach, z majestatycznymi górami w tle, to doskonały wybór nie tylko dla Par Młodych kochających góry i / lub po górach wędrujących. Góry jako symbol stałości, są doskonałym określeniem miłości, jej siły i dostojeństwa, dlatego też znakomicie korespondują z weselną uroczystością. To Błogosławieństwo, dzięki precyzji wykonania, starannemu wykończeniu, i doskonałej kompozycji, dostarczy Rodzicom nie tylko mocy wzruszeń, ale również stanie się wspaniałą pamiątką, która nawet po latach przypominać będzie ten wyjątkowy dzień.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.