Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych Białe róże

39,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych Białe róże


Drewniane etui to idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą podziękować swoim rodzicom lub bliskim osobom za ich wsparcie i miłość. Te piękne etui są wykonane z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje trwałość i elegancki wygląd przez wiele lat. W dodatku, każde etui zostało wyposażone w piękne białe róże o symbolice czystości, niewinności i miłości.


Etui te są doskonałym miejscem, aby przechowywać nasze satynowe, szklane lub drewniane próśby o błogosławieństwo. Chronią one nasze piękne modlitwy przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami, a także pomagają zachować je w czystości i porządku. Dzięki temu można cieszyć się nimi przez długi czas i przypominać sobie o szczególnych momentach w naszym życiu.


Drewniane etui z motywem białych róż to także wspaniały prezent dla bliskiej osoby. Nie tylko będą służyć jako piękne i praktyczne wyposażenie, ale także przekażą wyjątkowe znaczenie i wartość dla osoby, która je otrzymała. Mogą być one podarowane jako podziękowanie dla rodziców, na dzień matki lub ojca, a także jako pamiątka chrztu, pierwszej komunii św. czy ślubu.


Dzięki nim można zachować ważne pamiątki przez długie lata, a ich elegancki wygląd przypominać o wyjątkowych chwilach w naszym życiu.


Wszystkie nasze drewniane etui zostały wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość przez długie lata. Ich piękny wygląd oraz wartościowe znaczenie sprawią, że będą one stanowić nie tylko praktyczne wyposażenie, ale także piękną ozdobę dla każdego wnętrza.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych