Zaproszenia ślubne Białe, dzikie róże z zieloną ramką

Zaproszenia ślubne z zieloną ramką oraz motywem dzikich róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

4,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne Białe, dzikie róże z zieloną ramką


Świętuj radość swojego specjalnego dnia z tymi wykwintnymi zaproszeniami ślubnymi. Z unikalnym motywem dzikiej róży po prawej stronie i wspaniałą zieloną ramką, te papierowe zaproszenia ślubne dodadzą dodatkową warstwę piękna do Waszego wyjątkowego dnia.

Każde zaproszenie może być spersonalizowane i zawierać Twój unikalny tekst, którym będziesz mógł podzielić się z przyjaciółmi i rodziną. Zaproszenia te nie tylko sprawią, że Twoi goście poczują się wyjątkowo, ale również będą pielęgnować tę ukochaną pamiątkę przez wiele lat.

Podaruj im namacalny produkt, który wyróżnia się spośród wszystkich innych - podaruj im te piękne zaproszenia ślubne!

 

Koperta: do kupienia oddzielnie (koperty C5)

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 19,8cm x 14,5cm (A5)

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych