Białe róże Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna i pleksi z motywem białej róży


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

59,99 zł


Opis
Opis

Białe róże Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka


Tradycją weselną stało się już składanie podziękowań weselnym gościom za przybycie i wspólną zabawę i wręczanie im drobnych upominków. Wśród tych gości warto wyróżnić Rodziców Młodej Pary, dziękując im nie tylko za ich obecność na ślubnej uroczystości, ale także za lata poświęceń, za trud włożony w wychowanie oraz bezwarunkowa miłość.

Przy okazji takich podziękowań, warto zadbać o to, by uczynić tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową, by trwale zapisała się w pamięci Rodziców. Pomoże w tym ślubna statuetka ozdobiona motywem białych róż. Takie podziękowania dla Rodziców to materialna forma wyrażenia tego, czego niekiedy słowami wyrazić się nie da. Statuetka, starannie wykonana, łącząca w sobie elegancję i wyrafinowanie z delikatnością, będzie zarówno wspaniałą ozdobą salonu, jak i sposobem na zatrzymanie w pamięci tych wyjątkowych chwil weselnej uroczystości.

 

Wymiary: 15cm x 20 x 3 cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.