Białe róże Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna i pleksi z motywem białej róży


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


69,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka


Tradycją weselną stało się już składanie podziękowań weselnym gościom za przybycie i wspólną zabawę i wręczanie im drobnych upominków. Wśród tych gości warto wyróżnić Rodziców Młodej Pary, dziękując im nie tylko za ich obecność na ślubnej uroczystości, ale także za lata poświęceń, za trud włożony w wychowanie oraz bezwarunkowa miłość.

Przy okazji takich podziękowań, warto zadbać o to, by uczynić tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową, by trwale zapisała się w pamięci Rodziców. Pomoże w tym ślubna statuetka ozdobiona motywem białych róż. Takie podziękowania dla Rodziców to materialna forma wyrażenia tego, czego niekiedy słowami wyrazić się nie da. Statuetka, starannie wykonana, łącząca w sobie elegancję i wyrafinowanie z delikatnością, będzie zarówno wspaniałą ozdobą salonu, jak i sposobem na zatrzymanie w pamięci tych wyjątkowych chwil weselnej uroczystości.

 

Wymiary: 15cm x 20 x 3 cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.