Tandem Zawieszki ślubne przezroczyste

2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tandem Zawieszki ślubne przezroczyste


Mknąć przez życie wspólnie, na stylowym tandemie? Czyż nie jest to piękne marzenie, które – dzięki zawarciu związku małżeńskiego – ma wielkie szanse się ziścić. Nic zatem dziwnego, że Pary Młode wybierają motyw tandemu, albo jako element pojawiający się na wybranych ślubnych aranżacjach, albo też jako motyw przewodni całego ślubu.

Uroczym akcentem dekoracyjnym, niezależnie od wyboru jednej z tych opcji, jest niewątpliwie zawieszka ślubna przezroczysta.

Ozdobiona taką zawieszka z motywem tandemu butelka staje się wspaniałą ozdobą stołu, trunkiem iście weselnym, a przy tym wspaniałym prezentem dla ślubnych gości.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,3 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6cm x 9,5cm

Grubość: 0,3mm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Powiązane wpisy na blogu