Tulipany Zawieszki ślubne przezroczyste

2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tulipany Zawieszki ślubne przezroczyste


Tulipany to wyjątkowo wdzięczne i eleganckie kwiaty, które pasują do wyjątkowych okazji, łącząc w sobie elegancję i prostotę.

Niezależnie od tego, w jakim stylu Para Młoda organizuje wesele, zawieszki ślubne ozdobione motywem tych kwiatów, będą pięknie komponowały się z aranżacją ślubnych stołów czy wystrojem weselnej sali, stanowić będą też wspaniałą ozdobę butelek z weselnymi trunkami.

Butelka alkoholu ozdobiona zawieszką ślubną z motywem tulipanów, to doskonały sposób na prostą choć jednocześnie efektowną dekorację.

Jest to również sposób na przemianę butelki trunku w ślubny prezent dla zaproszonych gości, a sama zawieszka będzie wspaniałą pamiątką dla biesiadników, przypominającą o dobrej zabawie i wspólnym celebrowaniu tak ważnych chwil.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,3 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6cm x 9,5cm

Grubość: 0,3mm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Powiązane wpisy na blogu