Zawieszki ślubne przezroczyste z lakiem

6,50 zł
6,50 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zawieszki ślubne przezroczyste z lakiem


W jaki sposób zamienić można zwyczajną butelkę wódki w wyjątkowy, weselny trunek? Jak sprawić, by typowa butelka stała się wspaniałym prezentem dla weselnych gości?

Butelkę, odmienić mogą zawieszki ślubne, ozdobione dodatkowo lakiem, które nadadzą napitkowi szlachetnego charakteru. Butelka z taką zawieszką ślubną przezroczystą, doskonale wpisuje się w ślubną aranżację stołu, może stać się również doskonałą nagrodą dla tych osób, które biorą udział w organizowanych przez prowadzących zabawę weselną konkursach.

Sama zawieszka to również wspaniała pamiątka dla gości, którzy za jej pomocą utrwalą sobie te wyjątkowe chwile wspólnej zabawy w pamięci.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,3 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6cm x 12cm

Grubość: 0,3mm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.