Zaproszenie ślubne Kalka ze zdjęciem

4,50 zł
4,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenie ślubne Kalka ze zdjęciem


Wręczanie zaproszeń ślubnych to zawsze bardzo wzruszająca chwila – zapowiada bowiem ważną uroczystość, stanowi także prośbę Pary Młodej, by zaproszeni goście zdecydowali się wziąć udział w jej celebrowaniu.

Dlatego też warto nadać wręczaniu ślubnych zaproszeń wyjątkową formę, stawiając zarówno na oficjalny, elegancki strój, jak i na zaproszenia, które nie tylko będą korespondowały ze stylem wesela, ale pokazywały nieco charakter Młodej Pary, stanowiły odzwierciedlenie ich zainteresowań czy gustów.

Piękne zaproszenia - kalka ze zdjęciem, to oryginalny sposób na zaproszenie gości, a przy tym pamiątka, która pozwoli wrócić wspomnieniami do dnia ślubu.

Zaproszenie naniesione elegancką czcionką na kalkę stwarza wrażenie lekkości, elegancji, ale i ma w sobie ducha nowoczesności. Zdjęcie natomiast przywołuje wizerunek bliskich osób, zatrzymuje w kadrze cudowną chwilę, kryje w sobie ogromny ładunek emocji.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary (zamknięte): ok 14,2cm x 9,7cm

Papier: biały mat 250gr, kalka

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu