Kielich Zaproszenia rwane brzegi na komunię

Zaproszenie na komunię z kielichem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Kielich Zaproszenia rwane brzegi na komunię


Zaproś swoją rodzinę i bliskich, aby uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu w życiu Twojego dziecka dzięki naszym oszałamiającym spersonalizowanym zaproszeniom na komunię świętą! To dzień, który zapamiętasz na zawsze, więc spraw, aby był wyjątkowy dzięki idealnemu zaproszeniu.

Te eleganckie zaproszenia posiadają rwane brzegi i prosty, ale wyrafinowany złoty kielich, dzięki czemu odbiorca już na pierwszy rzut oka widzi, do czego zaproszenie jest przeznaczone.

Tekst na każdym zaproszeniu może być również spersonalizowany, co doda jeszcze więcej uroku tej przełomowej chwili. Nie ma lepszego sposobu na uczczenie Pierwszej Komunii Świętej ukochanej osoby niż te gustowne, piękne zaproszenia, które pokażą, że myślenie i rozważania poszły w organizację wielkiego dnia. Rozpocznij ich pierwszą komunię świętą od właściwej strony z naszymi oszałamiającymi zaproszeniami na zamówienie!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.