Kwiaty Winietki komunijne drewniane

Winietki komunijne, drewniane na stół z motywem kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty Winietki komunijne drewniane


Drewniana winietka komunijna z motywem kwiatów to elegancki i stylowy dodatek, który z pewnością wzbogaci estetykę każdej uroczystości. Wykonana z naturalnego drewna, prezentuje się niezwykle pięknie dzięki detalom oraz wykończeniu. Idealnie nadaje się na stół w czasie przyjęcia komunijnego, aby dodać mu jeszcze więcej charakteru.


Motyw kwiatowy jest jeden z najchętniej wybieranych wzorów na drewniane winietki komunijne. Kwiaty symbolizują nadzieję, czystość i radość z okazji pierwszej komunii świętej dziecka. Drewniana winietka komunijna z motywem kwiatów zachwyca naturalnym pięknem, a jednocześnie wprowadza do wnętrza subtelny romantyzm. To unikalna dekoracja, która z pewnością przyciągnie uwagę gości i dodatkowo podkreśli charakter tego wyjątkowego dla dziecka wydarzenia.


Drewniana winietka komunijna z motywem kwiatów to produkt wysokiej jakości, wykonany z dbałością o najlepsze detale. Jest to uniwersalny element, który pasuje do różnego rodzaju aranżacji, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Dodatkowo, dzięki swojej trwałości i odporności na uszkodzenia, będzie doskonałą pamiątką z tej ważnej dla dziecka uroczystości.


W naszej ofercie znajdziesz wiele wariantów drewnianych winietek komunijnych z motywem kwiatowym, dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach. Zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wyboru najlepszego produktu dla siebie!

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 99 x 40 mm