Liście eukaliptusa Winietki komunijne drewniane

Winietki komunijne, drewniane na stół z motywem liści z eukalitusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Winietki komunijne drewniane


Drewniana winietka komunijna z motywem liści eukaliptusa to piękny i elegancki dodatek, który doda uroku każdej uroczystości. Wykonana z solidnego drewna, ta winietka z pewnością przetrwa wiele. Motyw liści eukaliptusa nadaje jej nie tylko stylowy wygląd, ale również sprawia, że jest ona idealna dla osób, które cenią naturalne formy ozdób.


Ta winietka może być użyta na różne sposoby - jako ozdoba na stołach gości, do oznaczania miejsc siedzących lub jako dekoracja na buffet. Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi, idealnie komponuje się ze wszystkimi rodzajami nakryć stołowych, zawsze dodając eleganckiego stylu.


Jeśli Twoje dziecko przygotowuje się do pierwszej komunii świętej, ta drewniana winietka komunijna z motywem liści eukaliptusa będzie wspaniałym dodatkiem do dekoracji stołu. Poza tym, zaakcentuje ona znaczenie tego ważnego dnia dla całej rodziny i najbliższych przyjaciół.


Kupując tę winietkę, otrzymujesz produkt najwyższej jakości, wykonany z dbałością o detale. Nie tylko jest to praktyczny przedmiot, lecz również piękny element dekoracyjny, który na długo pozostanie w pamięci gości. Dlatego, jeśli chcesz dodać swojej uroczystości elegancji i naturalnego uroku, drewniana winietka komunijna z motywem liści eukaliptusa jest wspaniałą inwestycją w piękną i stylową dekorację stołu.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 99 x 40 mm