Kielich Winietki komunijne drewniane

Winietki komunijne, drewniane na stół z motywem kielicha


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kielich Winietki komunijne drewniane


Drewniana winietka komunijna z motywem złotego kielicha to idealny dodatek do dekoracji stołu podczas uroczystości pierwszej Komunii Świętej. Wykonana z naturalnego drewna, prezentuje się bardzo elegancko i jednocześnie skromnie, co doskonale odzwierciedla charakter tej uroczystości. Na powierzchni winietki wyróżnia się pięknie nadrukowany motyw złotego kielicha, który symbolizuje Eucharystię – najważniejsze wydarzenie w życiu każdego dziecka.


Drewniana winietka komunijna z motywem złotego kielicha to nie tylko oryginalny element dekoracyjny, ale również praktyczne rozwiązanie, które pozwala na eleganckie oznakowanie miejsc dla gości przy stole. Winietka może być również miłym upominkiem dla zaproszonych na uroczystość przyjaciół i rodzin.


Produkt wykonany jest z dbałością o detale, co gwarantuje jego wysoką jakość i trwałość. Dodatkowo, drewniana winietka komunijna z motywem złotego kielicha jest łatwa w utrzymaniu czystości i może być wielokrotnie używana, dzięki czemu stanowi praktyczną pamiątkę z uroczystości.


Jeśli szukasz eleganckiego i praktycznego dodatku do dekoracji stołu podczas pierwszej Komunii Świętej, drewniana winietka komunijna z motywem złotego kielicha jest idealnym wyborem. To oryginalny element dekoracyjny, który zachwyci Twoich gości i posłuży jako ładna pamiątka ze święta.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 99 x 40 mm