Ramka z eukaliptusa Winietki komunijne drewniane

Winietki komunijne, drewniane na stół z motywem ramki z eukalitusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Winietki komunijne drewniane


Drewniana winietka komunijna z motywem ramki z eukaliptusa to idealny dodatek do przyjęcia komunijnego dla wszystkich, którzy cenią piękno naturalnych materiałów oraz elegancki design. Ta piękna winietka została wykonana z najwyższej jakości drewna, które zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale także przyjemny w dotyku i estetyczny wygląd.


Motyw ramki z eukaliptusa, który został wprowadzony do projektu, nadaje całości subtelny i delikatny charakter. To kwiatowy motyw, który sprawia, że winietka wydaje się być bardziej naturalna i ekologiczna, co idealnie pasuje do współczesnych trendów związanych z ekologią i zrównoważonym rozwojem.


Drewniana winietka komunijna z motywem ramki z eukaliptusa to produkt bardzo uniwersalny i wszechstronny. Można ją wykorzystać na wiele różnych sposobów – jako ozdobę stołu, numerowanie miejsc, a także jako prezent dla gości. Przy okazji komunii, ta winietka będzie również doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają oryginalnego i wyjątkowego dodatku, który doda uroku i elegancji całemu przyjęciu.


Drewniana winietka komunijna z motywem ramki z eukaliptusa to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie piękno naturalnych materiałów i chcą w swoim domu wprowadzić przyjemną, ekologiczną atmosferę. To produkt, który z pewnością przyciągnie uwagę gości i sprawi, że każde przyjęcie stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 99 x 40 mm