Złote kwiaty Winietki komunijne drewniane

Winietki komunijne, drewniane na stół z motywem złotych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złote kwiaty Winietki komunijne drewniane


Drewniana winietka komunijna z motywem złotych kwiatów to idealny sposób na dodanie eleganckiego i uroczystego akcentu do dekoracji stołu podczas pierwszej komunii świętej Twojego dziecka. Ta delikatna i piękna winietka została wykonana z naturalnego drewna, co dodaje jej wyjątkowego uroku i ciepła.


Motyw złotych kwiatów na winietce dodaje subtelnej i eleganckiej nuty, które wspaniale będą dopełniać klimat przyjęcia po Mszy Świętej. Winietka ta jest również wspaniałym upominkiem dla każdego dziecka, które przystępuje do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.


To wspaniałe rozwiązanie dla osób poszukujących nietypowych i oryginalnych akcentów dekoracyjnych na uroczystościach rodzinnych. Drewniana winietka z motywem złotych kwiatów to doskonały sposób na podkreślenie wyjątkowości i ważności chwili, którą stanowi Pierwsza Komunia Święta.


Jej prostota i subtelność w połączeniu z naturalnym materiałem nadają temu produktowi wyjątkowego charakteru, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tradycji oraz naturalnego piękna. Ten drobny element dekoracyjny z pewnością ożywi wnętrze Twojego domu i przyniesie mnóstwo pozytywnych emocji podczas uroczystości rodzinnych.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 99 x 40 mm