Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Ramka z kwiatów

Szklana tafla jako Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem i ramką z kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Ramka z kwiatów


Szklana tafla z zamieszczonym na niej zdjęciem dziecka w ramce z kwiatów to idealny pomysł na wyjątkową pamiątkę I Komunii Świętej. Ta unikalna kompozycja przyciąga wzrok swoją elegancją i delikatnością.


Nasze szklane tafle są starannie wykonane z wysokiej jakości, trwałego materiału, który zapewnia długotrwałą trwałość i zachowanie szczegółów. Każda tafle jest indywidualnie personalizowana, co pozwala na umieszczenie na niej pięknego zdjęcia Twojego dziecka. Możesz również dodać dowolny tekst, który dodatkowo upersonalizuje tę wyjątkową pamiątkę.
Ramka z kwiatów, otaczająca zdjęcie, nadaje całości subtelnego uroku. Kwiaty symbolizują czystość, niewinność i piękno, doskonale oddając ważność i głębię tego wydarzenia religijnego.


Taka szklana tafle z pewnością stanie się cenioną pamiątką, którą można podziwiać i przechowywać przez wiele lat. To również doskonały prezent dla rodziców, dziadków czy chrzestnych, którzy chcą zachować wspomnienie tego szczególnego momentu.
Zapewniamy profesjonalną obróbkę zdjęć oraz dokładne wykonanie tafli. Nasza oferta obejmuje różne rozmiary, dzięki czemu możesz dostosować pamiątkę do swoich preferencji.


Nie czekaj, zamów teraz szklaną tafle ze zdjęciem dziecka w ramce z kwiatów i ciesz się wyjątkową pamiątką I Komunii Świętej, która będzie przypominać o tym ważnym wydarzeniu przez wiele lat.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść pamiątki z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji