Drewniane etui do zaproszeń, pamiątek komunijnych ze zdjęciem Ramka z kwiatów

39,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane etui do zaproszeń, pamiątek komunijnych ze zdjęciem Ramka z kwiatów


Jeśli szukasz pięknych i wyjątkowych etui do zaproszeń komunijnych, które będą przyciągały uwagę swoją naturalnością i elegancją, to drewniane etui z ramką z kwiatów jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.


Nasze drewniane etui zostały starannie wykonane z wysokiej jakości drewna, co nadaje im trwałość i wyjątkową estetykę. Ich naturalna tekstura i kolorystyka dodają im uroku i sprawiają, że są one niepowtarzalne w swoim rodzaju.


Co wyróżnia nasze etui, to umieszczona na przedniej części ramka z kwiatów, w której możesz umieścić własne zdjęcie. To doskonały sposób, aby personalizować zaproszenia komunijne i nadawać im wyjątkowy charakter. Kwiaty w ramce dodają romantycznego i delikatnego akcentu, który idealnie komponuje się ze świętym charakterem tego wydarzenia.


Nasze drewniane etui są również praktyczne - chronią zaproszenia przed zniszczeniem i zabrudzeniem, dzięki czemu można je przechowywać i dostarczać gościom w nienaruszonym stanie. Ich solidna konstrukcja zapewnia też bezpieczne przenoszenie i przechowywanie zaproszeń.


Dodatkowo, nasze etui mogą służyć jako piękna pamiątka po uroczystości komunijnej. Dzięki wysokiej jakości materiałom, będą one doskonale wyglądać przez wiele lat, przypominając o tym wyjątkowym dniu.


Jeśli chcesz, aby Twoje zaproszenia komunijne były niezapomniane i wyróżniały się spośród innych, to drewniane etui z ramką z kwiatów będzie idealną propozycją. Ich naturalność, elegancja i możliwość personalizacji sprawią, że będą one unikalnym i luksusowym dodatkiem do Twojego święta. Przekonaj się sam i zamów już teraz nasze drewniane etui do zaproszeń komunijnych ze zdjęciem w ramce z kwiatów.