Drewniane etui do zaproszeń/pamiątek komunijnych ze zdjęciem, złota ramka z kwiatami

39,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane etui do zaproszeń/pamiątek komunijnych ze zdjęciem, złota ramka z kwiatami


Szukasz wyjątkowego i pięknego sposobu na przechowywanie swoich zaproszeń lub pamiątek komunijnych? Drewniane etui do zaproszeń to idealne rozwiązanie, które połączy elegancję i trwałość. Wykonane z najwyższej jakości drewna, etui zapewni Twoim zaproszeniom lub pamiątkom komunijnym nie tylko stylowy wygląd, ale także ochronę przed uszkodzeniami.


Wysoka jakość wykonania oraz staranność detali sprawiają, że drewniane etui do zaproszeń są nie tylko praktyczne, ale również stylowe. Ich naturalne piękno i trwałość sprawią, że będziesz cieszyć się nimi przez długi czas. Dodatkowo, możliwość umieszczenia indywidualnego zdjęcia w ramce z kwiatami dodaje im wyjątkowego charakteru i sprawia, że stanowią doskonałą pamiątkę dla Ciebie i Twoich bliskich.


Jeśli poszukujesz oryginalnego i niepowtarzalnego sposobu na przechowywanie swoich zaproszeń lub pamiątek komunijnych, drewniane etui ze zdjęciem w ramce z kwiatami są idealnym rozwiązaniem. Nie tylko zapewnią ochronę Twoim przedmiotom, ale również dodadzą im piękna i indywidualności. Wybierz drewniane etui do zaproszeń i pamiątek komunijnych - połączenie elegancji, trwałości i osobistego charakteru.