Drewniane etui do zaproszeń, pamiątek komunijnych Szkic dziewczynki

39,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane etui do zaproszeń, pamiątek komunijnych Szkic dziewczynki


Nasze drewniane etui do zaproszeń komunijnych z motywem modlącej się dziewczynki to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną stworzyć niezwykłe i osobiste zaproszenia na ten wyjątkowy dzień. Wykonane z wysokiej jakości drewna, nasze etui prezentują się elegancko i niosą ze sobą uczucia głębokiego pobożności.


Drewno, jako naturalny materiał, nadaje etui unikalny charakter i wyjątkową estetykę. Kombinacja ciepłego koloru drewna z delikatnym wzorem motywującej się dziewczynki tworzy piękną harmonię, która odzwierciedla duchową atmosferę Komunii Świętej. Dodatkowo, motyw modlitwy wprowadza element religijny i podkreśla głębokie znaczenie tego sakramentu.


Każde etui zostało starannie wykonane z dbałością o detale. Precyzyjne wycięcia, gładkie wykończenie i solidna konstrukcja zapewniają trwałość i funkcjonalność produktu. Wystarczy otworzyć etui, aby ujrzeć eleganckie wnętrze, które pomieści Twoje zaproszenia.


Nasze drewniane etui są również idealnym prezentem dla gości na Komunię Świętą. Nie tylko dadzą one możliwość zachowania zaproszenia jako pamiątki, ale również będą pięknym dodatkiem do wystroju wnętrza. Możesz je także spersonalizować, dodając imię dziecka, datę Komunii Świętej lub krótki sentencję, aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowymi.


W naszym sklepie oferujemy różne wzory i style drewnianych etui, aby dopasować się do Twoich indywidualnych preferencji. Bez względu na to, czy preferujesz minimalistyczne wzory, romantyczną estetykę czy bardziej tradycyjne projekty, mamy coś odpowiedniego dla Ciebie.


Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu online, gdzie znajdziesz nasze drewniane etui do zaproszeń komunijnych z motywem modlącej się dziewczynki. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania i dodadzą wyjątkowego uroku Twojej Komunii Świętej.