Drewniane etui do zaproszeń, pamiątek komunijnych ze zdjęciem Koło z kwiatami

39,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane etui do zaproszeń, pamiątek komunijnych ze zdjęciem Koło z kwiatami


Nasze drewniane etui do zaproszeń komunijnych ze zdjęciem w kole z kwiatami są nie tylko piękną ozdobą, ale także wyjątkowym sposobem na przedstawienie swojego ważnego dnia. Wykonane z wysokiej jakości drewna, nasze etui są trwałe i eleganckie, idealne do przechowywania i prezentacji zaproszeń na Komunię.


Każde etui jest ręcznie wykonane przez naszych doświadczonych rzemieślników, co gwarantuje doskonałą jakość i precyzję wykonania. Drewniane etui tworzą unikalne połączenie naturalnego uroku drewna z delikatnością kwiatów i kształtem koła, tworząc niezapomnianą atmosferę dla zaproszeń komunijnych.


Możemy wydrukować dowolne zdjęcie na powierzchni etui, dzięki czemu możesz spersonalizować je według swoich preferencji. Dodatkowo, nasze etui są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do standardowych rozmiarów zaproszeń, zachowując ich bezpieczeństwo i prezentację.
Drewniane etui do zaproszeń ko

munijnych ze zdjęciem w kole z kwiatami są doskonałym dodatkiem do twojej uroczystości. Nie tylko będą one zapraszać gości w stylowy sposób, lecz także staną się pamiątką tego wyjątkowego dnia. Dodatkowo, możesz użyć ich również jako gustownej dekoracji na stołach lub jako prezent dla gości.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty drewnianych etui do zaproszeń komunijnych ze zdjęciem w kole z kwiatami. Jesteśmy pewni, że będą one doskonałym uzupełnieniem Twojej Komunii, dodając elegancji i osobistego akcentu.