Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Kwiaty

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Kwiaty


Satynowe zaproszenia na I Komunię świętą z motywem kwiatów to elegancki i gustowny sposób na zaproszenie gości na przyjęcie religijne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te satynowe zaproszenia zachwycają swoim delikatnym wykończeniem i unikatowym wzorem kwiatowym.


Motyw kwiatów doskonale nadaje się na tę okazję, dodając wyjątkowego uroku i romantycznego charakteru całej ceremonii. Kwiaty są symbolem czystości, niewinności i piękna, co idealnie współgra z duchem I Komunii świętej.


Zaprojektowane starannie i precyzyjnie, satynowe zaproszenia na I Komunię świętą z motywem kwiatów są doskonałym wyborem dla osób poszukujących nietuzinkowego i eleganckiego rozwiązania. Dzięki nim każdy gość poczuje się wyjątkowo i mile widziany na uroczystości, a sami jubilaci będą mogli cieszyć się pięknymi i trwałymi wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia.


Niech satynowe zaproszenia na I Komunię świętą z motywem kwiatów staną się perełką wśród przygotowań do tego ważnego wydarzenia, dodając mu pełni blasku i wyjątkowości. Ich delikatność i stylowy design sprawią, że będą niezapomnianą pamiątką dla wszystkich zaproszonych gości.ądzenia, dodając mu pełni blasku i wyjątkowości. Ich delikatność i stylowy design sprawią, że będą niezapomnianą pamiątką dla wszystkich zaproszonych gości.

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych