Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem, serce z eukaliptusa

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi ze zdjęciem, serce z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,49 zł
13,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem, serce z eukaliptusa


Świętuj Pierwszą Komunię Świętą swojego dziecka z naszymi pięknymi zaproszeniami! Nasze satynowe półprzezroczyste akryle zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby zrobić trwały efekt podczas tej specjalnej okazji.

Aby dodać dodatkowej klasy, każde zaproszenie jest spersonalizowane za pomocą indywidualnego tekstu Ponadto, zdjęcie dziecka umieszczone jest w sercu otoczonym liśćmi eukaliptusa, co nadaje mu prawdziwie ponadczasowy charakter.

Tworzenie wiecznych wspomnień nie musi być skomplikowane! Dzięki naszym zaproszeniom na Pierwszą Komunię Świętą możesz pokazać wszystkim, jak wiele znaczy dla Ciebie Twoje dziecko, w elegancki i wykwintny sposób.

Pozwól im zobaczyć wzrost i rozwój Twojego małego błogosławieństwa, podczas gdy oni będą uczestniczyć w radości świętowania tego ważnego kamienia milowego.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.