Szkic chłopca Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem szkicu chłopca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szkic chłopca Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Uświetnij uroczystość Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka pięknym i ponadczasowym zaproszeniem! Nasze satynowe zaproszenia przedstawiają szkic chłopca modlącego się z różańcem w ręku - co czyni je idealnym wyborem na to wyjątkowe wydarzenie.

Elegancki wygląd zaproszeń z pewnością zapadnie w pamięć członkom rodziny i przyjaciołom, którzy z niecierpliwością oczekują na ten wielki dzień Twojego dziecka.

Dodatkowo, te zaproszenia są spersonalizowane z Twoim własnym tekstem, więc możesz je dostosować do swoich potrzeb! Przygotuj się na radosną okazję, jaką jest przyjęcie przez Twoje dziecko Pierwszej Komunii Świętej i rozprowadź tę radość wśród swoich przyjaciół i rodziny.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.