Szkic chłopca Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem szkicu chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szkic chłopca Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Uświetnij uroczystość Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka pięknym i ponadczasowym zaproszeniem! Nasze satynowe zaproszenia przedstawiają szkic chłopca modlącego się z różańcem w ręku - co czyni je idealnym wyborem na to wyjątkowe wydarzenie.

Elegancki wygląd zaproszeń z pewnością zapadnie w pamięć członkom rodziny i przyjaciołom, którzy z niecierpliwością oczekują na ten wielki dzień Twojego dziecka.

Dodatkowo, te zaproszenia są spersonalizowane z Twoim własnym tekstem, więc możesz je dostosować do swoich potrzeb! Przygotuj się na radosną okazję, jaką jest przyjęcie przez Twoje dziecko Pierwszej Komunii Świętej i rozprowadź tę radość wśród swoich przyjaciół i rodziny.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.