Zielone liście Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Ozdobne satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem zielonych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zielone liście Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Przedstawiamy nasze piękne i eleganckie satynowe akrylowe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą! Z przyjemnością oferujemy ten wyjątkowy dodatek do pierwszego ważnego wydarzenia religijnego Twojego dziecka.

Zaproszenia te emanują wdziękiem i elegancją, idealną na tę okazję. Unikalny, ozdobny kształt z pewnością zrobi wrażenie dzięki motywowi wianka wielu liści i napisu IHS w środku.

Bądź pewien, że cała Twoja rodzina i przyjaciele otrzymają zaproszenie, które naprawdę docenią. Zawładnij tą wyjątkową chwilą dzięki jedynym w swoim rodzaju zaproszeniom, które mogą być spersonalizowane wybranym przez Ciebie tekstem.

Dzięki tak unikalnym akcentom, zaproszenia te są idealne do świętowania Pierwszej Komunii Świętej Twojego ukochanego dziecka. Rozpocznij tę podróż w wielkim stylu i zaproś swoją rodzinę i przyjaciół na tę szczególną podróż wiary. Kup te wspaniałe zaproszenia już teraz!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych