Zielone liście Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Ozdobne satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem zielonych liści


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zielone liście Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Przedstawiamy nasze piękne i eleganckie satynowe akrylowe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą! Z przyjemnością oferujemy ten wyjątkowy dodatek do pierwszego ważnego wydarzenia religijnego Twojego dziecka.

Zaproszenia te emanują wdziękiem i elegancją, idealną na tę okazję. Unikalny, ozdobny kształt z pewnością zrobi wrażenie dzięki motywowi wianka wielu liści i napisu IHS w środku.

Bądź pewien, że cała Twoja rodzina i przyjaciele otrzymają zaproszenie, które naprawdę docenią. Zawładnij tą wyjątkową chwilą dzięki jedynym w swoim rodzaju zaproszeniom, które mogą być spersonalizowane wybranym przez Ciebie tekstem.

Dzięki tak unikalnym akcentom, zaproszenia te są idealne do świętowania Pierwszej Komunii Świętej Twojego ukochanego dziecka. Rozpocznij tę podróż w wielkim stylu i zaproś swoją rodzinę i przyjaciół na tę szczególną podróż wiary. Kup te wspaniałe zaproszenia już teraz!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu