Dusty Blue Ozdobne Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Ozdobne Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem kwiatów dusty blue


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Dusty Blue Ozdobne Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Spraw, aby I Komunia Święta Twojego syna lub córki była wyjątkowa dzięki naszym spersonalizowanym, satynowym, półprzezroczystym akrylowym zaproszeniom na I Komunię Świętą! Zaproszenia te mają ozdobny kształt i spersonalizowany tekst, dzięki czemu na długo pozostaną w pamięci.

Górna część zaproszenia ozdobiona jest eleganckim motywem kwiatowym dusty blue, który dodaje wyjątkowego uroku całemu projektowi.

Niezależnie od tego, czy organizujesz ekstrawagancką uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, czy też kameralne spotkanie, te piękne zaproszenia z pewnością nadadzą ton Twojemu wydarzeniu.

Dzięki dopracowanym szczegółom i klasycznemu wyglądowi, te piękne zaproszenia są idealnym sposobem na zaproszenie bliskich do udziału w specjalnej okazji!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.