Satynowe, ozdobne zaproszenia na komunię z pleksi Rumianek

Satynowe, ozdobne zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem rumianku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe, ozdobne zaproszenia na komunię z pleksi Rumianek


Uczcij tę wyjątkową okazję ze stylem! Nasze zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą z pewnością zmienią Twoją uroczystość w wydarzenie, którego szybko nie zapomnisz.

Wykonane z satynowego akrylu, te piękne zaproszenia zawierają gustowny motyw kwiatów rumianku na górze i na dole, dodając eleganckiego akcentu natury.

Idealne do napisania spersonalizowanego tekstu zaproszenia, do wyboru są białe lub czarne czcionki, które idealnie pasują do tej okazji.

Gwarantujemy, że nasze satynowe akrylowe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą pomogą uczynić ją naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.